Nočitev v vrtcu

Naša mala pustolovščina se je začela v petek popoldne in se nadaljevala vse do sobote zjutraj. Otroci so preživeli nepozabno noč v vrtcu, polno zabave in raziskovanja.

Najprej smo vsi skupaj pripravili ležišča, kjer smo spali, nato pa se odpravili na igrišče, kjer smo se neizmerno zabavali. Smejali smo se, tekali po travi in plezali po igralih. Za večerjo smo jedli slastne hot doge. Energije ni manjkalo, zato smo se podali na lov za skritim zakladom.

Ko smo se vrnili v igralnico, smo si privoščili malo glasbe in plesa ter se zabavali ob risanki. Kasneje smo si umili še zobe ter ob prijetni pravljici zaspali.

Zjutraj smo se zbudili polni energije in pripravljeni na nov dan. Skupaj smo pojedli okusen zajtrk, si umili zobe ter se veselo igrali do prihoda staršev, ki so nas odpeljali domov.

Hvala staršem za zaupanje in podporo pri naši nočni pustolovščini. Zagotavljamo vam, da so se otroci imeli čudovito in da so polni nepozabnih spominov.

">FOTOGRAFIJE

Galerija Pikapolonice