Vrtec Ciciban

četrtek, 31. 10. 2019: Dan reformacije
petek, 1. 11. 2019: Dan spomina na mrtve

Novo igrišče v enoti Škratki in Palčki

V prijetnih počitniških dneh, smo se v enoti Škratki in Palčki razveselili igrišča z novimi igrali. Igrišče bogati kombinirano igralo s toboganom, vzmetna gugalnica, gred za ravnotežje in peskovnik. Sredstva za nakup igral smo s skupnimi močmi zbrali na pustni prireditvi »DOBRODELNO V NOV DAN ZA VRTEC CICIBAN«.

Še enkrat hvala vsem.

Maja Škrbec

Počitnice 8. 7. - 12. 7. 2019

Drugi teden počitnic je z nekoliko nižjimi temperaturami minil v prijetnem vzdušju. Več pa si lahko ogledate v galeriji.

Počitnice 1.7. - 5.7.2019

Hura, poletne počitnice so tu!

Nekateri jih že aktivno preživljate nekje na oddihu. Druge to verjetno še čaka v prihajajočih se tednih.

Veselo in aktivno pa svoj čas preživljajo tudi otroci, ki v teh dneh obiskujejo vrtec Ciciban in skupine Ostržkov, Škratkov in Palčkov.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v spodnji galeriji.

CICITEK junij 2019

V petek, 21.junija, smo izvedli Cicitek na travnatem igrišču Sokolsko.

Otroci vseh skupin vrtca Ciciban so se pomerili v teku. Tekli so razporejeni po starosti in spolu. Otroci so drug drugega spodbujali z glasnim navijanjem.

Najboljši rezultat otrok starih do tri leta je bil 33 sekund. Pri starejših otrocih pa so se rezultati gibali med 27 in 30 sekundami za en krog. Vsem tekačem iskreno čestitamo.

Zahvaljujemo se tudi štafeti vzgojiteljic, ki so na začetku s svojim tekom motivirale naše najmlajše tekače.

Tim za pripravo Ciciteka: Marinka, Agi, Eva

Zaključek vrtca Ciciban 2018/2019

Utrinki zaključka vrtca Ciciban 2018/2019 na gradu Bogenšperk.

stran 1 od 6

Galerija skupnih dogodkov