Napoved dejavnosti

nedelja, 31. 10. 2021: Dan reformacije
ponedeljek, 1. 11. 2021: Dan spomina na mrtve

Obvestilo za starše novo vpisanih otrok

Spoštovani starši.

Obveščam vas, da bodo vse vzgojiteljice, ki bodo sprejele novo vpisane otroke, najkasneje do 15. julija navezale stik z vami ali po navadni pošti, preko elektronske pošte ali po telefonu. Letos na oglasnih deskah ni seznamov otrok.

Cvetlična gredica

Vhod našega vrtca krasi lepo urejena cvetlična gredica. Ob vsakem letnem času za menjavo cvetja poskrbi mamica, v naš vrtec vključenenih otrok, gospa Petra Planinšek. Gospe Petri se za njeno lepo gesto iskreno zahvaljujemo.

Logopedske pravljice

Spoštovani starši!

Na spodnji povezavi vam posredujem logopedske pravljice za treniranje izgovorjave.

Logopedske pravljice

Obvestilo staršem-plačevanje računov

Obveščamo vas, da je z obračunom za mesec OKTOBER 2020, ODPRAVLJEN 60 - dnevni plačilni rok. Rok plačila bo, kot je bil do sedaj 20. tega v mesecu, za trajnike pa 18. tega v mesecu.

Galerija skupnih dogodkov