Miške

Vzgojiteljica: Katarina Rovšek
Pomočnica vzgojiteljice: Mateja Tomažič

Z avtobusom na Primskovo

Končno je prišel težko pričakovani dan, ko smo smo se z avtobusom odpeljali na Primskovo k otrokom in vzgojiteljicam skupine Sovice. Za njih smo pripravili kratek kulturni program, ki je zajemal pesmi, deklamacije in ples. Kot se za kulturni dogodek spodobi smo bili temu primerno tudi oblečeni. Vzgojiteljice in otroci so nas bili veseli. Nastop je uspel in otroci so se iz nato"odra" presedli med gledalce. Tudi  otroci iz Primskovega so imeli pripravljen nastop. Po njem je sledilo druženje med otroki ter igra. Z novo izkušnjo in lepimi spomini smo se zadovoljni vrnili v vrtec.

Obisk medicinske sestre

Obiskala nas je medicinska sestra, ga.Simona Mohar. Pogovarjali smo se o zgradbi človeškega telesa. Izvedeli smo, da so možgani zelo pomemben organ, kakšno nalogo imajo naši lasje, da srce varujejo...

Galerija Miške