Lunice v marcu

V mesecu marcu je bila naša tema družina. Otroci z navdušenjem vsak dan opazujejo fotografijo svoje družine v igralnici. Poseben dogodek, kateri bo otrokom in starim staršem verjetno ostal v spominu, je obisk dedkov in babic v vrtcu."Luštno" je bilo.

Tudi pri Lunicah smo izdelali majhno pozornost za mamice in očke ter ustvarili svoj "pirh" iz papirja.

Otroci so se prvič srečali s pripovedovanjem zgodbe preko gledališča "kamišibaj", to je bila zgodba z naslovom Moj očka. Otroke je  obiskala knjižničarka, zelo pozorno so poslušali zgodbo Tacek Pacek in se učili primernega ravnanja s knjigo.

Toplejše dni smo izkoristili za veliko gibanja na prostem, otroci zmorejo tudi hojo v hrib. Kako priti navzdol, je pa stvar posameznika ... Opazovali smo, kako pluje ladjica v vedru vode ter pomahali papirnati ladjici, katero smo opazovali z mostu reke.

Marec se je zaključil s praznovanjem rojstnega dne.

Galerija Lunice

Prijava/odjava uporabnika