×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5913 is not published

 

Napoved dejavnosti

ponedeljek, 27. 5. 2024: Družinski dan METULJČKI
sreda, 29. 5. 2024: Zvezdice družinski dan
sreda, 29. 5. 2024: Družinski dan - PIKAPOLONICE
ponedeljek, 10. 6. 2024: Zaključek Čebelice
sreda, 12. 6. 2024: Zaključek - POLHKI

Ogled predstave "Pikapolonica in pike"

Vzgojiteljice skupin Miške, Polžkov in Metuljčkov, smo pripravile predstavo z naslovom "Pikapolonica in pike". V predstavi je pikapolonica spraševala svoje prijatelje marjetico, metulja in polža, koliko pik ima na krilcih, vendar jih na žalost nihče ni znal prešteti. Na koncu je srečala še prijateljico čebelico, ki ji je pomagala prešteti vseh sedem pik. Pikapolonica je vsem prijateljem povedala, koliko pik ima ter spodbudila še otroke, da jih preštejejo. Otroci so bili nad predstavo nadvse navdušeni in veste kaj, sedaj vedo, da ima pikapolonica sedem črnih pik.

 

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika