Zimske naloge

Pozdravljeni, otroci!

Juhuhu, končno imamo sneg! Upam, da si se že kaj sankali ali smučali. Kaj še radi počnete na snegu?

Danes smo vam pripravili naloge, ki so povezane z zimo. Odpravili se boste na zimski sprehod, s seboj boste vzeli SEZNAM ZIMSKEGA LOVA. Pozorno boste opazovali naravo ter na list označili, kaj od narisanega ste opazili ali uporabili.

Pri nalogi POSLUŠAJ IN POBARVAJ vam bodo starši prebrali besedilo, ki se nahaja pod posamezno sličico. Dobro boste poslušali in pravilno pobarvali sličice. 

Mlajši otroci lahko poimenujejo in POBARVAJO ZIMSKA OBLAČILA.

Za konec vas čaka še igrica KAJ MANJKA?, s pomočjo katere boste razvijali svoj spomin. Na začetku boste spoznali in poimenovali zimska oblačila. Po tem pa bodo prikazane različne kombinacije štirih zimskih oblačil. Vedno se bo eno oblačilo skrilo. Vaša naloga bo, da poveste, katero oblačilo je to.


Uživajte v zimskih radostih!

Prijava/odjava uporabnika