Iskanje dinozavrovega zaklada

Dan po našem zaključku smo se Miške odpravile v gozd. Pred nami je bil pravi lov na dinozavrov zaklad. Da smo ga lahko našli, smo morali opraviti kar nekaj nalog. Kot dinozavri smo preskakovali veje, si pripravili nabodala z listi (za rastlinojede dinozavre), pokazali smo, kako so se gibali leteči, plavajoči in hodeči dinozavri - ko smo stopali kot velikanski dinozavri, so se tresla tla in z njimi tudi luže, ki so bile v naši bližini. V skupinah smo poiskali veje in sestavili okostje dinozavra. Našli smo tudi pokopališče dinozavrskih kosti in se skrili za najbližje drevo, ko smo zaslišali sumljive glasove. Na koncu nam je le uspelo priti do dinozavrskega zaklada - jajca, ki je bil skrit pod kupom listja in je v sebi skrival sladko presenečenje. Preživeli smo zelo prijetno dopoldne.

Galerija Miške

Prijava/odjava uporabnika