Napoved dejavnosti

ponedeljek, 27. 5. 2024: Družinski dan METULJČKI
sreda, 29. 5. 2024: Zvezdice družinski dan
sreda, 29. 5. 2024: Družinski dan - PIKAPOLONICE
ponedeljek, 10. 6. 2024: Zaključek Čebelice
sreda, 12. 6. 2024: Zaključek - POLHKI

Ustvarjanje na igrišču

Preživeli smo še en ustvarjalni poletni dan v vrtcu. Razgrnili smo velik papir na ograjo igrišča in pripravili tempera barve. Nato so se otroci vključili v dejavnost, če/ko so želeli in s čopičem naslikali karkoli po svoji želji. Takšen pristop je otrokom ponudil veliko izbiro prostora in časa za izražanje ter urjenje svojih slikarskih spretnosti.

Otroci so uživali v dejavnosti, se družili ob ustvarjanju, hkrati pa tudi polepšali in popestrili naše igrišče (čeprav samo za en dan).

Galerija skupnih dogodkov

Prijava/odjava uporabnika