Preženimo dolgčas

Pozdravljeni otroci,

za nami je že skoraj polovica meseca januarja in verjamem, da v zimskih radostih, ki nam jih ponuja narava tudi na moč uživate. Za vas sem pripravila 3 dejavnosti, ki naj vam popestrijo zaenkrat še dolge zimske večere ter vam prinesejo obilo igre in veselja.

Pri dejavnosti "PRODAJALNE IGRAČ" lahko nalogo, kjer boste ugotavljali manjkajoče igrače, naredite kar ustno oziroma preko pogovora.

PRIMER: (Na vsaki izmed polic morajo stati medvedek, kocke, robot, žoga in tovornjak).

       "Na prvi polici manjkajo kocke in robot."

Pri drugi nalogi Prodajalne igrač pa si lahko poleg polne omare igrač natisnete tudi prazni omari na začetku naloge. Nato sličice v polni omari izstrižete, jih razvrstite po policah prazne omare glede na dana navodila ter jih tja tudi prilepite.

Pri dejavnosti "LENA KUHA" si pomagajte z rdečim in modrim flumastrom oziroma barvico ter seveda natisnjeno verzijo naloge. Hrano ali pijačo, ki SODI v posamezen recept z modro obkrožite, z rdečo pa prečrtajte, kar v določen recept NE SODI. Lahko pa se ob nalogi seveda samo pogovarjate. Morda tudi sami izumite kakšen nov in fantastičen recept.

                                                                                                                            Lep zimski pozdrav!

 

 

Priponke:
Download this file (LENA KUHA.pdf)LENA KUHA.pdf1644 kB
Download this file (PRODAJALNA IGRAČ.pdf)PRODAJALNA IGRAČ.pdf932 kB

Prijava/odjava uporabnika