Poslikava tal ob šoli

V preteklem tednu so tla ob šoli dobila novo podobo. V bližini pink ponk mize in vse do parkirišča so sedaj na tleh narisane poučne talne igre. Med njimi so velika sončnica, katere listi in cvet so zrasli do števila 10. Kdor morda to že obvlada, lahko štetje vadi pri žabi Regi, kjer po lokvanjevih listih skačemo do števila 20. Naslednja nas na poti pozdravi zelo lačna gosenica, ki je pojedla mnogo različnih stvari in ob njej vsem zelo poznana igra Twister. Šahovnica z dlanmi in stopali nas dokončno razgiba. Iz velikega klobuka pa ven letijo črke iz katerih lahko vsak sestavi kakšno lepo besedo.

Kot ste ugotovili, je vse to namenjeno našim najmlajšim, a nikoli ni prepozno da svoje znanje utrdimo in se ob tem razgibamo tudi mi starejši. Poslikava je nastala ob pobudi razrednih učiteljic. Naslikali pa so jo učenci od 1. do 9. razreda v sodelovanju z učiteljicama Manco in Brigito ter čopiči.