Likovna kolonija Nitke

Prejšnji teden, v četrtek, 11. 4. 2024, sta se učenki 8. a, Iris Berdajs in Pia Čož, udeležili likovne kolonije "Nitke". Tema letošnje kolonije je bila Niti, fotografija in igla. Izvajala se je na dveh lokacijah, v okolici Predilnice Litija in v prostorih OŠ Litija. Učenci so v prvem delu ustvarjali umetniške kompozicije iz niti in preje, ki so jih fotografirali. V drugem delu so za natisnjene fotografije izdelali okvirje, ki so jih ustvarjalno obšili z nitmi ali okrasili z gumbi. 

Likovne kolonije se je udeležilo 31 učencev iz 14 šol sosednjih občin. Ustvarjali so v sproščenem vzdušju iz naravnih materialov ter na koncu pripravili čudovito razstavo nastalih izdelkov. Nekaj si jih lahko ogledate v priloženih fotografijah.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika