Spet so tu

Drage učenke in učenci,

pouk se je končal, čas je za počitnice! Naj bodo po vašem izboru, predvsem pa sproščujoče, ustvarjalne, polne lepih doživetij in druženja z najbližjimi. Preberite kakšno dobro knjigo, odigrajte družabno igro s prijatelji, starši, sorodniki, pojdite na igrala in igrišča, načrtujte in izpeljite aktivnosti, za katere vam je med šolskim letom zmanjkovalo časa. Kar pa je najpomembneje – pozabite kdaj pa kdaj na telefone, internet in drugo moderno telekomunikacijsko opremo ter dajte prednost pristnemu stiku s soljudmi. Ne pozabite pa tudi na pomoč staršem pri opravljanju vsakodnevnih hišnih opravil.

Vsem čestitam ob dnevu državnosti. V znak spoštovanja naše države izobesite slovensko zastavo.  

Imejte se lepo, pazite nase in na druge. V šoli se zopet vidimo v ponedeljek, 2. septembra!

Tomaž Rozina, ravnatelj

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika