Otroški pevski zbor I

Vaje pevskega zbora na daljavo

Dragi pevci!

Spet se ne bomo mogli videti v živo. Prepričana sem, da si boste vseeno kakšno pesem zapeli v tem času, ko smo tako oddaljeni drug od drugega. V spletni učilnici v poglavju Interesne dejavnosti (čisto na koncu, že na drugi strani) poiščite Otroški pevski zbor 1, kjer vam bom pripela kakšno pesmico, ki smo se jo že učili, kasneje pa tudi kakšno novo. Seveda pa se poskušajte spomniti tudi vseh skladb, ki smo jih v letošnjem letu že usvojili.

Prijetno prepevanje in upam, da se vidimo kmalu!

Vaje zbora

Pozdravljeni!

Letos bodo vaje otroškega pevskega zbora 1 potekale malo drugače kot smo vajeni. Vaje bodo ob torkih 5. šolsko uro (11.35 - 12.20) in sicer - enkrat za A skupino (1.a, 2.a, 3.a) in naslednji teden za B skupino (1.b, 2.b, 3.b). Tako izvajanje smo bili primorani uvesti zaradi...

Galerija OPZ I