Obisk v VDC Litija

Učenci 4. a in 4. b so danes obiskali Varstveno - delovni center (VDC) v Litiji. Najprej so se ustavili v Knjižnici Litija, kjer jih je pričakala prijazna knjižničarka, na veliko veselje učencev pa jih je pozdravil tudi Taček. Po ogledu knižnice so se odpravili v VDC, kjer so se kot vsako leto zelo potrudili. Učencem so pripravili raznovrstne izkustvene delavnice, preko katerih so naši četrtošolci spoznavali in reševali težave, s katerimi se vsakodnevno spopadajo uporabniki VDC-ja.

Druženje je minilo v prijetnem vzdušju, oslajeno s sladoledom in dobro voljo vseh prisotnih. Hvala uporabnikom in zaposlenim v VDC-ju za gostoljubje in priložnost, da se učimo sprejemati drugačnost.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika