Tek z olimpijsko baklo

V torek, 21. maja 2024, je v športni dvorani Pungrt potekal navdušujoč in nepozaben dogodek – Tek z olimpijsko baklo, ki je bil organiziran v sodelovanju z Olimpijskim komitejem Slovenije, občino Šmartno pri Litiji in osnovno šolo Šmartno, s ciljem spodbujanja športnega duha in medsebojnega povezovanja med mladimi.

Po uradni otvoritvi sta prvi krog skupaj odtekla župan Blaž Izlakar in podžupan Darko Vidic, kar je navdušilo zbrane gledalce in še posebej mlade udeležence. Baklo sta nato predala več kot 60 otrokom iz vrtca Ciciban in osnovne šole Šmartno, ki so v manjših skupinah z velikim ponosom in navdušenjem odtekli vsak po en simboličen krog.

Dogodek ni bil zgolj športne narave, temveč je imel tudi močno simbolično vrednost, saj prenašanje olimpijske bakle pomeni prenašanje vrednot prijateljstva, spoštovanja in odličnosti.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika