Donacija robotov podjetij Kovikor in Kopit

Konec preteklega šolskega leta smo na pobudo gospoda Bojana Lupšeta pričeli s sodelovanjem med šolo ter podjetjema Kovikor in Kopit. V obeh podjetjih se zavedajo pomena predstavitve zaposlitvenih možnosti, razvoja kraja in podjeta, vlaganja v ljudi itd. Izrazili so zanimanje za naše potrebe in nam donirali robota Fischer Technik, ki sta odlična za učenje robotike. Pri izbirnem predmetu robotika rešujemo izzive, kako usmerjati robota, premikati in iskati predmete, zaznavati barve in svetilnost itd. Znanja učencem omogočajo razvijanje sposobnosti za delo v skupini, digitalizacijo in prilagajanje spremembam.

Podjetjema se v svojem in imenu šole iskreno zahvaljujem, prav tako pa učenci, ki so z navdušenjem pričakovali in sprejeli robota, kaj zmoreta, bomo pa pokazali ob priložnosti. Veselimo se tudi sodelovanja v prihodnje, ko bomo obiskali podjetja.

Samo Škrabanja

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika