×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5937 is not published

Litijski tek 2023

Danes se je na Valvazorjevem trgu v Litiji zbrala lepa množica otrok, ki so se želeli preizkusiti v teku. Našo šolo je zastopalo 45 otrok. Tekmovali so po triadah in ločeni po spolu. Učenci in učenke prve triade so odtekli 400 metrov in v cilju prejeli spominske medalje. Starejši učenci so morali premagati 1000 metrov. V kategoriji deklic (II. triada) je srebrno medaljo osvojila Žana Požun. Dobitnika medalj (dečki - III. triada) sta bila še Anže Zupan, ki je suvereno zmagal v svoji kategoriji in Martin Hauptman, ki si je pritekel 3. mesto. Odlično so se odrezali tudi ostali naši tekači in si zaslužijo vse čestitke za voljo in trud, na to sončno in vročo soboto.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika