×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5686 is not published

London - 3. dan

Po okrepčillem zajtrku smo spakirali kovčke, se vkrcali na avtobus in poslovili od hotela Hilton Garden Inn. 

 
Najprej smo raziskovali evolucijo človeka, si ogledali sinjega kita v naravni velikosti, se slikali pod okostji dinozavrov, se popeljali v središče zemlje, podoživeli potres in še veliko več v Natural History Museum. Že sama zgradba jamlje dih s svojo veličino. 
 
Tudi mi se gibljemo v elitnih krogih s princem Williamom, The Rockom, Taylor Swift, Ariano, Shrekom, Darth Vaderom in še marsikom... Ne verjamete? Oglejte si dokaze v fotogaleriji. 
 
Naš izlet se je zaključil na letališču Stansted, kjer smo Londonu še zadnjič pomahali v slovo. Vožnja z avtobusom iz Benetk je minila brez težav. V Šentjakobu smo se z bučnim aplavzom poslovili od vodičke Damijane Štern, ki je poskrbela za res organiziran izlet. 
 
Bilo je lepo in nepozabno. 

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika