Ne spreglejte ...

 • Pokloni zvezek

  Že nekaj let se na naši šoli pridružimo akciji Pokloni zvezek, v kateri zbiramo nove, velike in praviloma črtane zvezke za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Vabljeni k sodelovanju.
  Zvezke bomo zbirali do 7. junija v učilnicah in v kabinetu I/K2
  Tu lahko dobite tudi razglednico, na katero narišete ali napišete pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
  Na povezavi lahko najdete več o akciji in tudi nekaj konkretnih zgodb.

  Hvala, ker ste solidarni!

  Več ...
 • 1
 • 2

Tradicionalni slovenski zajtrk

V petek, 17. 11. 2023, smo obeležili 13. Tradicionalni slovenski zajtrk. V skupini Pikapolonic smo si za ta dogodek zajtrk postregli na prav poseben način. Zajtrkovali smo skupaj, ob združenih mizah, s prav posebni prtički. Imeli smo možnost poizkusiti lokalno slovensko pridelano hrano, kot so kruh, maslo, med, jabolka in med.

Otroci so bili nad zajtrkom navdušeni.

">Fotografije

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika