Ne spreglejte ...

  • Prijave na Litijski tek 2022

    V soboto, 11. 6. 2022, se bo v Litiji odvijal Litijski tek 2022. Na prireditev so vabljeni vsi osnovnošolski otroci občin Litija in Šmartno pri Litiji. Na spodnji povezavi lahko prijavite svojega otroka na tekaško prireditev. Povezava bo na voljo za prijave do torka, 31. 5. 2022.

    Za več informacij klikni na to povezavo.

    Več ...
  • 1
  • 2

Šolska shema

Šolska shema je pomoč za razdeljevanje sadja in zelenjave ter mleka in mlečnih izdelkov v šolah in vrtcih. Cilji sheme: povečanje uživanja zelenjave, sadja, mleka, mlečnih izdelkov ter porabe lokalnih pridelkov, ozaveščenost o kmetijstvu in prehrani, zmanjšanje prekomerne teže pri mladih – vzpodbuja zdrave prehranske navade.
Izobraževalne dejavnosti za otroke so obiski kmetij, skrb za šolske vrtove, izvajanje tečajev kuhanja.

Prijava/odjava uporabnika