×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5930 is not published

Športni dan na Vačah

V torek, 23. maja 2023, smo se 4. a in 4. b z avtobusom odpeljali na Vače. Tam smo si ogledali veliko vaških znamenitosti.

Ko smo prišli do tja, smo si ogledali fosilno obalo. Pot smo nadaljevali do hiše Janeza Grilca, ki je našel vaško situlo, rodil se je leta 1860 in umrl leta 1931. Ogledali smo si tudi kopijo vaške situle, ki je zelo zanimiva. Nato smo pot nadaljevali do cerkvice sv. Križa, kjer smo tudi malicali. Po malici smo se odpravili še na GEOSS, kjer sem se s prstom dotaknila središča Slovenije. Nato smo odšli do avtobusne postaje, kjer nas je pobral avtobus.

Ta pohod mi je  bil zelo všeč. Želim si, da bi tudi z družino lahko odšli še na kakšno podobno potovanje.

Sara Strah, 4.a

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika