×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5691 is not published

Soba pobega STEM

Bi znali povezati vrtenje kolesa s periodnim sistemom? Bi lahko kapljica vode pomagala odpreti ključavnico?

To je le delček izzivov, s katerimi so bili soočeni učenci, ki so se v ponedeljek, 30. 1. 2023 udeležili sobe pobega STEM. Zavod RS za zaposlovanje in socialni marketing Iz principa sta na izviren način združila karierno orientacijo in promocijo izobraževanja na področjih znanosti, tehnologije, inženirstva in matematika ter tako omogočila šolajoči mladini, da raziščejo svoje talente.

Učenci so bili nad izkušnjo navdušeni, komentar učenke Neže pa tudi nam učiteljem daje pomembno sporočilo, česa si otroci želijo v šoli:

" Najboljši občutek je vstopiti v prostor, v katerem veš, da te čakajo izzivi."

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika