Sladek Planiški maraton

V soboto, 28. 1. 2023, se je OŠ Šmartno udeležila množične športne prireditve za osnovnošolce, Planiškega maratona. Dogodek v organizaciji Zavoda za šport RS Planica je namenjen vsem osnovnošolcem, ki si želijo dan preživeti v naravi, med pohodom ali na tekaških smučeh. Pester spremlejvalni program je vseboval odbojko na snegu, smučarskotekaški poligon, merjenje hitrosti tekačev na 15m, nogomet na snegu, štafetne igre. 23 učencev se je odpravilo na zimski pohod iz Planice v Tamar, 11 učencev pa je teklo na smučeh na snežnem stadionu. Vsi so pretekli vsaj 2 km razgibane proge. Za zaključek smo bili srečni izžrebanci vseh sodelujočih šol in domov odnesli 7 kg čokolado Gorenjko velikanko (sponzor Žito).

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika