×

Napaka

Error the gallery with an id of: 6435 is not published

Šolska proslava ob kulturnem dnevu

 

Kulturni praznik nas je tudi v šoli spomnil na pomen naše države, kulture, kulturnega obnašanja in jezika. Šolski proslavi ob kulturnem dnevu so v Športni dvorani Pungrt prisluhnili vsi učenci OŠ Šmartno. Le ta je bila že tradicionalno obarvana v prijetne melodije in ubrane plesne korake učenk in učencev Glasbene šole Litija-Šmartno in s ponosom lahko povemo, da je mnogo njih obenem tudi učencev naše osnovne šole. 

Za spremno besedo sta poskrbeli učenki Brina Femec in Žana Požun, glasbene točke pa je povezovala ravnateljica glasbene šole, ga. Brigita Šuler.

Za prelep dogodek se zahvaljujemo vsem nastopajočim in njihovim mentorjem!

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika