Ne spreglejte ...

 • Pokloni zvezek

  Že nekaj let se na naši šoli pridružimo akciji Pokloni zvezek, v kateri zbiramo nove, velike in praviloma črtane zvezke za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Vabljeni k sodelovanju.
  Zvezke bomo zbirali do 7. junija v učilnicah in v kabinetu I/K2
  Tu lahko dobite tudi razglednico, na katero narišete ali napišete pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
  Na povezavi lahko najdete več o akciji in tudi nekaj konkretnih zgodb.

  Hvala, ker ste solidarni!

  Več ...
 • 1
 • 2

Kulturna šola

Projekt Kulturna šola se izvaja že 15. leto zapored. Na javni poziv k oddaji vlog za dodelitev naziva »Kulturna šola 2021« je prispelo 75 vlog. Ocenjevalna komisija je sprejela sklep, katerim šolam se za obdobje 2021-2025 podeli naziv »Kulturna šola«. Na šolo smo prejeli obvestilo, da skladno z razpisanimi kriteriji tudi OŠ Šmartno izpolnjuje vse kvantitativne in kvalitativne pogoje za naziv »Kulturna šola.«

Še naprej se veselimo vseh kulturnih udejstvovanj in dosežkov učenk in učencev naše šole.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika