Pravljična joga

Pravljična joga otroke popelje v svet domišljije, gibanja, smeha in zabave ter stika s samim seboj. V prvi triadi smo v mesecu marcu pričeli z izvajanjem jogijskih uric in ponovno se je izkazalo, da učenci potrebujejo in želijo spremembe, nove aktivnosti, gibanje ter v enaki meri tudi sproščanje in umirjanje. Prve vtise so podelili učenci 1.b razreda, ki si želijo še več takih ur.

»Naučili smo se Pozdrav soncu. Bilo mi je zelo všeč« (Oskar).

»Iz letala smo gledali drevesa« (Julija).

»Oponašali smo žirafo in močno stegnili vrat« (Ava).

»Zanimiva se mi je zdela peščena ura (Brina).

»Všeč mi je bilo, ko smo tekli kot zebre« (Vid).

»Najbolj všeč mi je bilo, ko smo na koncu počivali« (Oskar).

»Oponašali smo leva in naredili most, da smo rešili živali« (Ema).

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika