Ne spreglejte ...

Pustni torek

Učenci PŠ Velika Kostrevnica so si 13. 2. 2024 nadeli različne maske in oblekli raznolike kostume in po Veliki Kostrevnici odganjali zimo in klicali pomlad. Najprej so s pustnim torkom začeli v šoli, kjer so si učenci dobro ogledali maske svojih sošolcev. Po malici so poskrbeli za vsakodnevno gibanje in odšli na sprehod do vrtca. Tam so obujali spomine in se poigrali z vrtčevskimi maškarami. Na poti nazaj v šolo so se ustavili in porajali še pri gasilskem domu. Zapeli so nekaj pesmi in takoj ugotovili, da so z glasnim petjem priklicali sonce. V šoli je učenka 4. razreda, Nika Poglajen,  z veseljem poprijela in zaigrala na harmoniko, medtem pa so ostali učenci plesali.

 

 

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika