×

Napaka

Error the gallery with an id of: 6262 is not published

Ne spreglejte ...

  • 1
  • 2
  • 3

Tradicionalni slovenski zajtrk

V petek, 17.11. 2023, je potekal vseslovenski projekt "Tradicionalni slovenski zajtrk", katerega slogan je letošnje leto "Kruh za zajtrk - super dan!" Tudi na naši šoli je bil ta dan zares super, saj ga nismo pričeli s poukom, ampak z odličnim domačim zajtrkom. Po pogovoru in ogledani oddaji, ki jo je o tradicionalnem slovenskem zajtrku pripravil Ribič Pepe, smo se odpravili do čebelarja Jureta, ki nam je razkazal čebelnjak in povedal marsikatero zanimivost o čebelah. Posladkali smo se tudi z medenimi piškoti, ki jih je za nas spekla gospa Možina in domačim jabolčnim sokom. Za to zanimivo, poučno ter sladko dopoldne se obema iskreno zahvaljujemo.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika