Ne spreglejte ...

 • Zbiranje rabljenih šoskih potrebščin

  Tudi letos bomo ob koncu šolskega leta zbirali flumastre, škarje, barvice, kemične svinčnike, selotejp, vodene barvice, volno, vrvice,... –  česar morda otroci ne potrebujejo več, je pa še uporabno. Prostovoljci projekta POTA jih bodo odnesli otrokom revnejših držav (spremljajte jih lahko na: www.pota.si). Zbiramo do četrtka, 21. junija 2024 v kabinetu I/K2.

  Več ...
 • 1
 • 2

Tradicionalni slovenski zajtrk

V petek, 17.11. 2023, je potekal vseslovenski projekt "Tradicionalni slovenski zajtrk", katerega slogan je letošnje leto "Kruh za zajtrk - super dan!" Tudi na naši šoli je bil ta dan zares super, saj ga nismo pričeli s poukom, ampak z odličnim domačim zajtrkom. Po pogovoru in ogledani oddaji, ki jo je o tradicionalnem slovenskem zajtrku pripravil Ribič Pepe, smo se odpravili do čebelarja Jureta, ki nam je razkazal čebelnjak in povedal marsikatero zanimivost o čebelah. Posladkali smo se tudi z medenimi piškoti, ki jih je za nas spekla gospa Možina in domačim jabolčnim sokom. Za to zanimivo, poučno ter sladko dopoldne se obema iskreno zahvaljujemo.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika