×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5834 is not published

Ne spreglejte ...

 • Pokloni zvezek

  Že nekaj let se na naši šoli pridružimo akciji Pokloni zvezek, v kateri zbiramo nove, velike in praviloma črtane zvezke za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Vabljeni k sodelovanju.
  Zvezke bomo zbirali do 7. junija v učilnicah in v kabinetu I/K2
  Tu lahko dobite tudi razglednico, na katero narišete ali napišete pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
  Na povezavi lahko najdete več o akciji in tudi nekaj konkretnih zgodb.

  Hvala, ker ste solidarni!

  Več ...
 • 1
 • 2

Branje je potovanje

V četrtek, 30. 3. 2023, smo imeli na naši šoli prireditev. S plesom, petjem ter igro smo odpotovali v svet pravljic in domišljije. Vsem prisotnim smo prikazali ter sporočili, da je branje lahko čarobno, zabavno in zares "super fajn". Nekaj utrinkov z nastopa si lahko ogledate v galeriji...

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika