Ne spreglejte ...

 • Zbiranje rabljenih šoskih potrebščin

  Tudi letos bomo ob koncu šolskega leta zbirali flumastre, škarje, barvice, kemične svinčnike, selotejp, vodene barvice, volno, vrvice,... –  česar morda otroci ne potrebujejo več, je pa še uporabno. Prostovoljci projekta POTA jih bodo odnesli otrokom revnejših držav (spremljajte jih lahko na: www.pota.si). Zbiramo do četrtka, 21. junija 2024 v kabinetu I/K2.

  Več ...
 • 1
 • 2

Izlet v Ljubljano

Danes, 5. 6. 2024, smo se podružnične šole odpravile na izlet v Ljubljano. Pot je bila tokrat malce drugačna, kot smo je vajeni, saj smo se peljali z vlakom. Za nekatere je bila to prva vožnja s tem prevoznim sredstvom, zato je bilo navdušenje še toliko večje. Med čakanjem na vlak smo imeli na železniški postaji še malo jutranje telovadbe. Po prihodu v Ljubljano smo se sprehodili do Tromostovja, kjer smo si ogledali Prešernov spomenik. Pot nas je vodila ob Ljubljanici do Šuštarskega mostu, pod katerim smo se nameravali vkrcati na ladjico, s katero bi pluli po Ljubljanici. A na žalost so nam sporočili, da je zaradi obilice padavin gladina reke tako visoka, da plovba ni varna, zato ladjice niso plule. Hitro je bilo treba narediti nadomestni načrt. In kaj je lahko boljšega kot igrala? Sprehodili smo se do parka Tivoli, kjer smo ob plezanju, guganju, vrtenju na vrtiljakih in spuščanju po jekleni vrvi hitro pozabili na nesojeno ladjico. Pred odhodom nazaj na vlak smo končno dočakali še težko pričakovan McDonald's. S polnimi trebuščki, rahlo utrujeni, a zelo dobre volje, smo se vrnili nazaj v šolo.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika