Objave učiteljic PŠ Štangarske Poljane

Srečanje podružničnih šol v Veliki Kostrevnici

Srečanje podružničnih šol je letos potekalo pod okriljem PŠ Velika Kostrevnica. Več si preberite v prispevku na povezavi Srečanje podružničnih šol.

Zbiranje papirja

ZBIRANJE PAPIRJA – ZBIRANJE PAPIRJA – ZBIRANJE PAPIRJA – ZBIRANJE PAPIRJA

Učenci in učiteljice PŠ Štangarske Poljane za letošnje šolsko leto zaključujemo zbiranje starega papirja. Z izkupičkom bomo tudi letos poravnali del stroškov za zaključno ekskurzijo naših učencev. Verjamemo, da ste tudi Vi shranjevali odpadni papir, da bi nam pomagali zbrati nekaj sredstev v ta namen.

Odpadni papir pripeljite v zabojnik pri šoli v Štangarskih Poljanah od torka, 16. 4. 2019, do četrtka, 18. 4. 2019 (če je le mogoče, med 7. in 15. uro).

Hvala za Vašo podporo in pomoč.

Učenci in učiteljice PŠ Štangarske Poljane

Maškare

Maškare so obiskale tudi našo šolo. Prinesle so pomlad in veliko šolske sreče.

Delovna sobota

V skladu z Letnim delovnim načrtom in Pravilnikom o šolskem koledarju bomo imeli to soboto, 2. februarja 2019, delovno soboto.

Ta dan bomo imeli pouk. Pouk bo potekal po petkovem urniku

Jutranji šolski prevozi bodo potekali kot na običajen šolski dan. Pouk se bo končal ob 12.20. Po tej uri bodo tudi vsi odhodi šolskih kombijev in avtobusov. Drugih avtobusov ne bo.

Jutranje varstvo, kosilo in podaljšano bivanje ne bodo organizirani.

Vabljeni k ogledu spletne oddaje v živo za starše: Vzgoja za internet (5. 2. 2019, ob 18.00)

Za več informacij o oddaji ter za ogled oddaje kliknite na povezavo.

Vpis v 1. razred za šolsko leto 2019-2020

Obveščamo vas, da bo na OŠ Šmartno potekal vpis v prvi razred

za učence matične šole in učence podružničnih šol -  PŠ Primskovo, PŠ Štangarske Poljane in PŠ Velika Kostrevnica.

Vpis bo potekal na OŠ ŠMARTNO, v pritličju prizidka, kabinet št. P/K1,

V PONEDELJEK, 4. 2. 2019, OD 10. DO  13. URE IN OD 14. DO 18. URE

V TOREK,  5. 2. 2019, OD 12. DO 17. URE

IN SREDO, 6. 2. 2019, OD 9. DO 15. URE

Vpis je obvezen za otroke, rojene v letu 2013. Zaželeno je, da imate s seboj osebni dokument otroka.

Dodatne informacije dobite v šolski svetovalni službi, tel: 89-00-171.

Anketni vprašalnik za starše

Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem šolskem letu želimo s spletnim anketnim vprašalnikom ugotavljati stopnjo kakovosti vzgojno-izobraževalnega dela in zadovoljstva staršev. Prosimo vas, da izpolnite anketni vprašalnik, do katerega lahko dostopate na spodnji povezavi. Prosimo vas, da na vprašalnik odgovorite do petka, 1. februarja 2019.

Hvala za vaše sodelovanje in lepo pozdravljeni, Albert Pavli, ravnatelj.

Predavanje za starše učencev od 1. do 4. razreda

Vabimo Vas, da se nam v sredo, 23. 1. 2019, ob 17. uri, v avli I. nadstropja OŠ Šmartno pridružite na predavanju za starše učencev od 1. do 4. razreda. Predavala bo ga. Mateja Petric na temo: S kakšnimi čustvenimi težavami se srečujejo naši otroci in kako jim pomagati.
Več informacij si oglejte v prilogi.

stran 1 od 3