Ne spreglejte ...

 • Pokloni zvezek

  Že nekaj let se na naši šoli pridružimo akciji Pokloni zvezek, v kateri zbiramo nove, velike in praviloma črtane zvezke za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Vabljeni k sodelovanju.
  Zvezke bomo zbirali do 7. junija v učilnicah in v kabinetu I/K2
  Tu lahko dobite tudi razglednico, na katero narišete ali napišete pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
  Na povezavi lahko najdete več o akciji in tudi nekaj konkretnih zgodb.

  Hvala, ker ste solidarni!

  Več ...
 • 1
 • 2

Program NEON

Tudi v letošnjem šolskem letu tretješolci in četrtošolci sodelujejo v preventivnem programu NEON - vrani brez medvrstniškega nasilja. Med delavnicami se z učenci pogovarjamo o oblikah nasilja. Seznanimo jih, kaj storiti, kadar pride do nasilja.

Učenci med delavnicami spoznajo, da imajo pravico biti varni, močni in svobodni. Hkrati pa morajo upoštevati, da teh pravic ne smejo odvzeti drugim. 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika