×

Napaka

Error the gallery with an id of: 6253 is not published

Ne spreglejte ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • Velika akcija zbiranja starega papirja

  Velika akcija zbiranja starega papirja

  Na PŠ Štangarske Poljane smo se učiteljice odločile, da bomo ponovno obudile akcijo zbiranja starega papirja. Z izkupičkom bomo poravnali del stroškov za zaključno ekskurzijo naših učencev in plačali prevoze v okolici šole. S tem bi rade starše nekoliko razbremenile pri plačevanju stroškov prevoza. Prosimo, da nam tudi Vi pomagate pri tem in shranjujete odpadni papir.

  Odpadni papir pripeljite v velik zabojnik pri šoli v Štangarskih Poljanah od torka, 23. 5., do četrtka, 25. 5. 2023 (če je le mogoče, med 7. in 15. uro). Če Vam ura ne ustreza, lahko papir pustite ob zabojniku.

  Učiteljice PŠ Štangarske Poljane

  ZBIRANJE PAPIRJA – ZBIRANJE PAPIRJA

  Več ...
 • 1

Program NEON

Tudi v letošnjem šolskem letu tretješolci in četrtošolci sodelujejo v preventivnem programu NEON - vrani brez medvrstniškega nasilja. Med delavnicami se z učenci pogovarjamo o oblikah nasilja. Seznanimo jih, kaj storiti, kadar pride do nasilja.

Učenci med delavnicami spoznajo, da imajo pravico biti varni, močni in svobodni. Hkrati pa morajo upoštevati, da teh pravic ne smejo odvzeti drugim. 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika