×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5945 is not published

Ne spreglejte ...

 • Pokloni zvezek

  Že nekaj let se na naši šoli pridružimo akciji Pokloni zvezek, v kateri zbiramo nove, velike in praviloma črtane zvezke za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Vabljeni k sodelovanju.
  Zvezke bomo zbirali do 7. junija v učilnicah in v kabinetu I/K2
  Tu lahko dobite tudi razglednico, na katero narišete ali napišete pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
  Na povezavi lahko najdete več o akciji in tudi nekaj konkretnih zgodb.

  Hvala, ker ste solidarni!

  Več ...
 • 1
 • 2

Likovno ustvarjanje v 3. in 4. razredu

V 3. in 4. razredu PŠ Štangarske Poljane smo bili v zadnjih urah likovne umetnosti zelo ustvarjalni. Lotili smo se prostorskega oblikovanja. Učenci so izdelovali hiše z okolico. Preizkusili so se kot krajinski arhitekti in delo odlično opravili, hkrati pa v delu tudi zelo uživali.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika