Napaka

Error the gallery with an id of: 5380 is not published

Ne spreglejte ...

Kostanjev piknik

Gozd nam to jesen ponuja obilo dobrot, zato smo naročili še prijetno jesensko vreme in organizirali druženje za učence naše šole. Torek, 11. oktober, je bil pravi dan za to. In čisto vsi učenci so se odzvali vabilu.

Učiteljice smo pripravile vodene ustvarjalne delavnice, ga. Helena Lokar Femec je pomagala pri pripravi prostora in postrežbi, g. Kralj je pekel kostanj. Učencem smo ob pečenem kostanju ponudili še domač jabolčni sok in kostanjevo pecivo. V zaključnem delu piknika se nam je pridružilo veliko število staršev in nekaj sestric in bratcev naših učencev. Tudi oni so poskusili dobrote, pripravljene iz jesenskih sadežev, malce poklepetali med seboj in z učiteljicami, nekateri pa so navijali pri športnih igricah, po katerih se je naše druženje končalo.

Dejavnosti so potekale v prijetnem in sproščenem vzdušju in čeprav smo bili na šolskem igrišču, smo za nekaj uric zagotovo vsi pozabili na šolo.