Ne spreglejte ...

 • Zbiranje rabljenih šoskih potrebščin

  Tudi letos bomo ob koncu šolskega leta zbirali flumastre, škarje, barvice, kemične svinčnike, selotejp, vodene barvice, volno, vrvice,... –  česar morda otroci ne potrebujejo več, je pa še uporabno. Prostovoljci projekta POTA jih bodo odnesli otrokom revnejših držav (spremljajte jih lahko na: www.pota.si). Zbiramo do četrtka, 21. junija 2024 v kabinetu I/K2.

  Več ...
 • 1
 • 2

Tačkov festival

Učenci PŠ Velika Kostrevnica so se udeležili Tačkovega festivala. Dan se je začel z ogledom predstave o mačku Muriju. Po predstavi so nas štirinožni prijatelji navdušili s svojimi triki in vragolijami. Otroci so bili še posebej navdušeni nad talenti kužkov, ki so izvajali različne akrobacije in poslušali ukaze svojih trenerjev. Podali smo se tudi na sprehod po Litiji, kjer smo si ogledali ustvarjalna dela učencev različnih šol.  Sprehod se je končal s sladkim presenečenjem - sladoledom. 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika