Ne spreglejte ...

 • Zbiranje rabljenih šoskih potrebščin

  Tudi letos bomo ob koncu šolskega leta zbirali flumastre, škarje, barvice, kemične svinčnike, selotejp, vodene barvice, volno, vrvice,... –  česar morda otroci ne potrebujejo več, je pa še uporabno. Prostovoljci projekta POTA jih bodo odnesli otrokom revnejših držav (spremljajte jih lahko na: www.pota.si). Zbiramo do četrtka, 21. junija 2024 v kabinetu I/K2.

  Več ...
 • 1
 • 2

Zaključni izlet - Ljubljana

Prejšnjo sredo smo se skupaj s PŠ Primskovo in Štangarske Poljane odpravili na zaključni izlet v Ljubljano. Z avtobusom smo se odpeljali do Železniške postaje Litija in nadaljevali pot z vlakom do Ljubljane. Sprehodili smo se do Prešernovega spomenika in Tromostovja. Ker je bila reka Ljubljanica previsoka, žal nismo morali odpluti z ladjico. Hitro smo se sprehodili do parka Tivoli, kjer smo urili svoje gibalne spretnosti na imenitnih in nekoliko "drugačnih" igralih. Za zaključek smo si privoščili kosilo v restavraciji s hitro prehrano - McDonalds. Razigrani in zadovoljni smo se z vlakom ter avtobusom vrnili nazaj v šolo. 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika