Ne spreglejte ...

 • Pokloni zvezek

  Že nekaj let se na naši šoli pridružimo akciji Pokloni zvezek, v kateri zbiramo nove, velike in praviloma črtane zvezke za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Vabljeni k sodelovanju.
  Zvezke bomo zbirali do 7. junija v učilnicah in v kabinetu I/K2
  Tu lahko dobite tudi razglednico, na katero narišete ali napišete pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
  Na povezavi lahko najdete več o akciji in tudi nekaj konkretnih zgodb.

  Hvala, ker ste solidarni!

  Več ...
 • 1
 • 2

Nastop za starejše občane

V sredo, 15.11. 2023, smo že tradicionalno nastopali za starejše občane v gostilni Pri Rozi. S plesom, petjem ter deklamiranjem smo jih prijetno razveselili in jim tako popestrili jesensko dopoldne. Tudi mi smo bili zadovoljni, saj smo poleg veselih obrazov, od članov Rdečega Križa prejeli tudi vsak svoje "slastno" darilce.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika