Ne spreglejte ...

 • Zbiranje rabljenih šoskih potrebščin

  Tudi letos bomo ob koncu šolskega leta zbirali flumastre, škarje, barvice, kemične svinčnike, selotejp, vodene barvice, volno, vrvice,... –  česar morda otroci ne potrebujejo več, je pa še uporabno. Prostovoljci projekta POTA jih bodo odnesli otrokom revnejših držav (spremljajte jih lahko na: www.pota.si). Zbiramo do četrtka, 21. junija 2024 v kabinetu I/K2.

  Več ...
 • 1
 • 2

ŠPORTNI DAN - POHOD

V torek, 12. 9. 2023 so imeli učenci PŠ Velika Kostrevnica športni dan. Z nahrbtniki polnimi malice in pijače so se po gozdni poti podali v lep sončen dan. Med potjo so opazovali gozd in naravo, ki jih je obdajala. Pri zdaj že zaprtem Žeja baru so pomalicali in se igrali, nato pa jih je čakala še pot v šolo. S pohoda so se vrnili prijetno utrujeni.smile

 

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika