×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5933 is not published

Ne spreglejte ...

 • Pokloni zvezek

  Že nekaj let se na naši šoli pridružimo akciji Pokloni zvezek, v kateri zbiramo nove, velike in praviloma črtane zvezke za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Vabljeni k sodelovanju.
  Zvezke bomo zbirali do 7. junija v učilnicah in v kabinetu I/K2
  Tu lahko dobite tudi razglednico, na katero narišete ali napišete pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
  Na povezavi lahko najdete več o akciji in tudi nekaj konkretnih zgodb.

  Hvala, ker ste solidarni!

  Več ...
 • 1
 • 2

Srečanje podružnic

Učenci PŠ Velika Kostrevnica so se v četrtek, 25. maja, z avtobusom odpeljali na Primskovo, kjer so imeli tradicionalno srečanje podružnic. Učenci PŠ Primskovo so za vse učence pripravili predstavo, v kateri so prikazali življenje in igre naših dedkov in babic. Po predstavi so se učenci sprehodili po Primskovem in le-tega pobližje spoznali. Ogledali so si tudi cerkev in stoletno lipo. Dan se je zaključil prav sladko, saj so učenci pojedli še sladoled in se vrnili na svoje podružnične šole.

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika