×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5892 is not published

Ne spreglejte ...

 • Pokloni zvezek

  Že nekaj let se na naši šoli pridružimo akciji Pokloni zvezek, v kateri zbiramo nove, velike in praviloma črtane zvezke za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Vabljeni k sodelovanju.
  Zvezke bomo zbirali do 7. junija v učilnicah in v kabinetu I/K2
  Tu lahko dobite tudi razglednico, na katero narišete ali napišete pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
  Na povezavi lahko najdete več o akciji in tudi nekaj konkretnih zgodb.

  Hvala, ker ste solidarni!

  Več ...
 • 1
 • 2

Živalski vrt

V ponedeljek, 8. 5 . 2023, so učenci Podružnične šole Velika Kostrevnica svoj teden začeli prav na zabaven način. Na ta dan so se odpravili na potep v živalski vrt. Razen ogledovanja različnih živali, so imeli priložnost tudi pobožati nekatere živali. Najpogumnejši so v naročje vzeli čisto pravo kačo.

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika