Ne spreglejte ...

 • Zbiranje rabljenih šoskih potrebščin

  Tudi letos bomo ob koncu šolskega leta zbirali flumastre, škarje, barvice, kemične svinčnike, selotejp, vodene barvice, volno, vrvice,... –  česar morda otroci ne potrebujejo več, je pa še uporabno. Prostovoljci projekta POTA jih bodo odnesli otrokom revnejših držav (spremljajte jih lahko na: www.pota.si). Zbiramo do četrtka, 21. junija 2024 v kabinetu I/K2.

  Več ...
 • 1
 • 2

Tačkov festival

Z učenci PŠ Štangarske Poljane smo se v petek, 8. 6. 2024, udeležili Tačkovega festivala v Litiji.

Z avtobusom smo se odpeljali do Litije, kjer smo si z razgledne točke ogledali pomembne stavbe v Litiji.  Peš smo se podali do Kulturnega centra na Stavbah, kjer smo si ogledali zelo zanimivo, predvsem pa napeto gledališko predstavo: Muca Maca in Maček Muri; v izvedbi Gledališča Enostavno prijatelji.

Po predstavi smo si ogledali še vragolije s kužki pod vodstvom Kinološkega društva Zagorje.

Seveda je ostal še čas za malico in sladoled.

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika