Ne spreglejte ...

 • Zbiranje rabljenih šoskih potrebščin

  Tudi letos bomo ob koncu šolskega leta zbirali flumastre, škarje, barvice, kemične svinčnike, selotejp, vodene barvice, volno, vrvice,... –  česar morda otroci ne potrebujejo več, je pa še uporabno. Prostovoljci projekta POTA jih bodo odnesli otrokom revnejših držav (spremljajte jih lahko na: www.pota.si). Zbiramo do četrtka, 21. junija 2024 v kabinetu I/K2.

  Več ...
 • 1
 • 2

Družabne igre

V mesecu decembru smo pred prihodom Dedka Mraza v Veliki Štangi organizirali srečanje za starše in učence, kjer je potekal tudi srečelov. Del denarja, ki se je takrat zbral, smo porabili za nakup zabavnih družabnih iger. Otroci so jih bili veseli in si z njimi popestrijo marsikatere proste trenutke. 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika