Ne spreglejte ...

 • Zbiranje rabljenih šoskih potrebščin

  Tudi letos bomo ob koncu šolskega leta zbirali flumastre, škarje, barvice, kemične svinčnike, selotejp, vodene barvice, volno, vrvice,... –  česar morda otroci ne potrebujejo več, je pa še uporabno. Prostovoljci projekta POTA jih bodo odnesli otrokom revnejših držav (spremljajte jih lahko na: www.pota.si). Zbiramo do četrtka, 21. junija 2024 v kabinetu I/K2.

  Več ...
 • 1
 • 2

Športni dan: Pohod

V sredo, 13. 9. 2023, smo na PŠ Štangarske Poljane izvedli načrtovani športni dan – pohod.

Preko Ščita smo se odpravili v Volčjo Jamo in nazaj proti šoli. Na poti so učenci uživali v različnih nalogah, kot so pisanje imen in oblikovanje mandal iz naravnih materialov. Seveda smo si v gozdu vzeli čas tudi za malico, da smo lažje nadaljevali pot. V Volčji Jami pa je učence čakalo presenečenje. Ustavili smo se pri družini Pintar in Završnik, kjer so zelo sladko poskrbeli za nas.

V šolo smo prišli prijetno utrujeni.

Utrinke s pohoda si lahko ogledate na povezavi: Relive 'ŠD pohod'.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika