×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5893 is not published

Ne spreglejte ...

 • Pokloni zvezek

  Že nekaj let se na naši šoli pridružimo akciji Pokloni zvezek, v kateri zbiramo nove, velike in praviloma črtane zvezke za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Vabljeni k sodelovanju.
  Zvezke bomo zbirali do 7. junija v učilnicah in v kabinetu I/K2
  Tu lahko dobite tudi razglednico, na katero narišete ali napišete pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
  Na povezavi lahko najdete več o akciji in tudi nekaj konkretnih zgodb.

  Hvala, ker ste solidarni!

  Več ...
 • 1
 • 2

Zaključek bralne značke

V torek, 9. 5. 2023, smo se z učenci PŠ Štangarske Poljane udeležili zaključka bralne značke na matični šoli. Vsi učenci so skozi celotno šolsko leto pridno brali, zato smo se z veseljem podali na pot. Današnji dan je bil res poseben, saj smo se najprej poigrali na velikem otroškem šolskem igrišču v Šmartnem. Tam smo pojedli tudi malico in se v »ta veliko« šolo odpravili na predstavo.

Ob letošnjem zaključku bralne značke smo si ogledali čudovito predstavo učencev PŠ Velika Kostrevnica z naslovom Branje je potovanje. Učenci so nas preko plesa, deklamacij, pesmi in iger vlog popeljali skozi različne pravljice in filme. Poleg Rdeče kapice, Sneguljčice in mnogo drugih likov iz pravljic in filmov je poseben vtis na učence naredil ples Harry Potter.

Ob koncu predstave so se učenci strinjali, da je BRANJE  res prav ČUDOVITO POTOVANJE!

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika