×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5827 is not published

Ne spreglejte ...

 • Pokloni zvezek

  Že nekaj let se na naši šoli pridružimo akciji Pokloni zvezek, v kateri zbiramo nove, velike in praviloma črtane zvezke za preko 12.000 socialno ogroženih slovenskih osnovnošolcev. Vabljeni k sodelovanju.
  Zvezke bomo zbirali do 7. junija v učilnicah in v kabinetu I/K2
  Tu lahko dobite tudi razglednico, na katero narišete ali napišete pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.
  Na povezavi lahko najdete več o akciji in tudi nekaj konkretnih zgodb.

  Hvala, ker ste solidarni!

  Več ...
 • 1
 • 2

Tehniški muzej Bistra

V sredo, 5. 4., smo se odpravili v Tehniški muzej Bistra. Ko smo prišli, smo pojedli malico. Razdelili smo se v dve skupini. 3. in 4. razred smo bili skupaj, 1. in 2. razred pa skupaj. Imeli smo vsak svojo delavnico, na kateri smo eni izdelovali kalejdoskop, drugi pa svečko. Na razstavi vozil smo si ogledali različna prevozna sredstva, traktorje, letala, kolesa, motorje. Nato smo si ogledali še razstavo lovstva, kjer smo videli nagačene živali in različne pripomočke za lov živali. Bilo mi je všeč, najbolj všeč pa mi je bil oddelek lovstva.

                                             Zapisala Inja Kramar, 3. r. PŠ Štangarske Poljane

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika