×

Napaka

Error the gallery with an id of: 5639 is not published

Ne spreglejte ...

Športni dan-drsanje

V petek, 6. 1. 2023, smo imeli učenci PŠ Štangarske Poljane športni dan. Odpeljali smo se na drsališče v Domžale. Preoblekli smo se v smučarska oblačila, nato nas je učitelj Rok na sosednjem igrišču ogrel. Komaj smo čakali, da dobimo vsak svoj par drsalk. Nadeli smo si čelade in najprej poskušali drsati po ledu v čevljih. Sledilo je navajanje na gibanje z eno drsalko, ter končno tudi z obema. Šlo nam je zelo dobro. Komur je gibanje po ledu povzročalo malce težav, je na pomoč priskočil pingvinček, za katerega se je lahko držal. Ob drsališču smo tudi pomalicali in se pogreli s čajem, nato pa nadaljevali z drsanjem. Ob koncu športnega dne smo bili premočeni od glave do nog, malo zaradi padcev, predvsem pa, ker smo tako uživali ob drvenju po ledu.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika