Ne spreglejte ...

 • Zbiranje rabljenih šoskih potrebščin

  Tudi letos bomo ob koncu šolskega leta zbirali flumastre, škarje, barvice, kemične svinčnike, selotejp, vodene barvice, volno, vrvice,... –  česar morda otroci ne potrebujejo več, je pa še uporabno. Prostovoljci projekta POTA jih bodo odnesli otrokom revnejših držav (spremljajte jih lahko na: www.pota.si). Zbiramo do četrtka, 21. junija 2024 v kabinetu I/K2.

  Več ...
 • 1
 • 2

Naravoslovni dan - travnik

V petek, 10.5., so imeli učenci 1. in 2. razreda naravoslovni dan s tematiko travnika. Pisano travniško rastlinje smo ujeli tik pred košnjo. Učenci so spoznavali travniške cvetlice, ugotavljali kako cvetijo trave in posamezne primerke iskali na travniku. Ustavili so se tudi v trenutku in z vsemi čutili začutili svojo okolico. Najbolj zanimivo pa jim je bilo, ko so lahko z lupo opazovali različne travniške živali.

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika