×

Napaka

Error the gallery with an id of: 4694 is not published

PO POTRESU LAHKO TUDI ZAGORI

V petek, 15. 10. 2021 so k nam prišli gasilci iz PGD Velika Kostrevnica. Pogovarjali smo se, da ob potresu lahko tudi zagori. Povedali so nam, da se ob potresu skrijemo pod mizo ali ob vrata, ne smemo pa biti na stopnicah, ker se lahko porušijo. Izvedli smo tudi evakuacijo in se zbrali na zbirnem mestu na igrišču. Ko smo se prešteli, smo ugotovili, da smo v šoli pozabili kuharico. Po evakuaciji smo si ogledali gasilski avto in njegovo opremo. Preizkusili smo se tudi v gašenju s peno, še bolje pa je bilo, ko smo na koncu obiska lahko po peni tudi skakali. Bilo je zabavno, saj takrat nismo imeli pouka. Bili smo veseli, saj nas gasilci obiščejo enkrat na teden.

Nuša in Žan 4.r

Prijava/odjava uporabnika