Ne spreglejte ...

  • 1
  • 2

Hotel za žuželke

V prvem pomladnem tednu smo z učenci OPB zaključili projekt, ki smo ga začeli jeseni - zadali smo si nalogo, da bomo izdelali hotel za žuželke.

Tu in tam smo šli nabrat ali pa prinesli od doma material, s katerim smo želeli napolniti hotelske sobice, žagali in dolbli smo bezgove vejice, nažagali smo tudi nekaj bambusovih, zamislili smo si, da bo imela ena sobica poslikavo, tudi napis smo načrtovali, da bi žuželke vedele, kje so dobrodošle. Določili smo prostor, kjer bi imele žuželke dovolj sončne toplote in miru, da bi se čim bolje počutile. Vsak izmed učencev je v teh šestih mesecih vsaj nekaj prispeval h gradnji hotela, za izdelavo ogrodja in postavitev hiške pa je poskrbel g. Kralj.

Ste pogledali sličice? Se sprašujete, kaj pomeni tista petdesetica na okroglici? Naša šola bo naslednje leto praznovala 50. rojstni dan in kot prvo darilo je že letos dobila čisto svoj hotel.

Sodelujemo v projektih

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Prijava/odjava uporabnika