Ne spreglejte ...

 • Zbiranje rabljenih šoskih potrebščin

  Tudi letos bomo ob koncu šolskega leta zbirali flumastre, škarje, barvice, kemične svinčnike, selotejp, vodene barvice, volno, vrvice,... –  česar morda otroci ne potrebujejo več, je pa še uporabno. Prostovoljci projekta POTA jih bodo odnesli otrokom revnejših držav (spremljajte jih lahko na: www.pota.si). Zbiramo do četrtka, 21. junija 2024 v kabinetu I/K2.

  Več ...
 • 1
 • 2

Nastop učencev PŠ Primskovo

V nedeljo, 2. junija, so prostovoljke in prostovoljci KO RK Primskovo organizirali srečanje starejših in krvodajalcev. V kulturnem programu so poleg vokalne skupine Gartrožce nastopili tudi učenci PŠ Primskovo. Predstavili so se s pesmijo, izštevankami in plesom ter tako polepšali skupno druženje. 

V priponki pa nekaj foto utrinkov ...

 

Sodelujemo v projektih

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random

Prijava/odjava uporabnika